I for business

SKALE ($ SKL) ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଟ୍ରକ୍ସରେ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ! SKALE ଏବଂ Bittrex Global ବିଷୟରେ ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ | SKALE ଉପରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ: SKALE Website Join Discord SKALE ରେ ଏକ ଡାପ୍ ନିୟୋଜନ ଉପରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍, ଡେଭଲପର୍ ପୋର୍ଟାଲରେ ମିଳିପାରିବ | SKALE $ SKL ଟୋକେନ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ | SKALE ବିଷୟରେ SKALE ହେଉଛି ଏକ ଏଥେରେମ୍ ଦେଶୀ, ମଡ୍ୟୁଲାର୍ ବ୍ଲକ୍ ଚେନ୍ ନେଟୱାର୍କ ଯାହା ଉଚ୍ଚ-ଥ୍ରୋପପୁଟ, ଲୋ-ଲାଟେନ୍ସି ବ୍ଲକ୍ ଚେନ୍ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ଯାହା ୱେବ୍ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ | SKALE ଶୃଙ୍ଖଳା ଶେଷ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଶୂନ ଗ୍ୟାସ୍ ଫି ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଅନ୍-ଚେନ୍ ଫାଇଲ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍, ଇଣ୍ଟରଚେନ ମେସେଜିଂ, ଶୂନ ମୂଲ୍ୟର ମେଣ୍ଟିଂ, ML / AI ସ୍ମାର୍ଟ ଚୁକ୍ତିନାମା ଏବଂ ବର୍ଦ୍ଧିତ ସୁରକ୍ଷା ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଭଳି ଉନ୍ନତ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଅଛି |

ବିଟ୍ରକ୍ସ ଗ୍ଲୋବାଲରେ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ $ SKL ଉପଲବ୍ଧ |
ବିଟ୍ରକ୍ସ ଗ୍ଲୋବାଲରେ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ $ SKL ଉପଲବ୍ଧ |

SKALE ($ SKL) ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଟ୍ରକ୍ସରେ ବାଣିଜ୍ୟ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ!

SKALE ଏବଂ Bittrex Global ବିଷୟରେ ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ |

SKALE ଉପରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ:

SKALE Website
Join Discord

SKALE ରେ ଏକ ଡାପ୍ ନିୟୋଜନ ଉପରେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟେସନ୍, ଡେଭଲପର୍ ପୋର୍ଟାଲରେ ମିଳିପାରିବ |

SKALE $ SKL ଟୋକେନ୍ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

SKALE ବିଷୟରେ

SKALE ହେଉଛି ଏକ ଏଥେରେମ୍ ଦେଶୀ, ମଡ୍ୟୁଲାର୍ ବ୍ଲକ୍ ଚେନ୍ ନେଟୱାର୍କ ଯାହା ଉଚ୍ଚ-ଥ୍ରୋପପୁଟ, ଲୋ-ଲାଟେନ୍ସି ବ୍ଲକ୍ ଚେନ୍ ଦ୍ୱାରା ଗଠିତ ଯାହା ୱେବ୍ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ ଅପ୍ଟିମାଇଜ୍ | SKALE ଶୃଙ୍ଖଳା ଶେଷ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଶୂନ ଗ୍ୟାସ୍ ଫି ପ୍ରଦାନ କରେ ଏବଂ ଅନ୍-ଚେନ୍ ଫାଇଲ୍ ଷ୍ଟୋରେଜ୍, ଇଣ୍ଟରଚେନ ମେସେଜିଂ, ଶୂନ ମୂଲ୍ୟର ମେଣ୍ଟିଂ, ML / AI ସ୍ମାର୍ଟ ଚୁକ୍ତିନାମା ଏବଂ ବର୍ଦ୍ଧିତ ସୁରକ୍ଷା ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଭଳି ଉନ୍ନତ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଅଛି |

SKALE ନେଟୱାର୍କ ବିକାଶକାରୀଙ୍କୁ ଗତି, ନିରାପତ୍ତା କିମ୍ବା ବିକେନ୍ଦ୍ରୀକରଣକୁ ନଷ୍ଟ ନକରି କିଛି ମିନିଟରେ ନିଜର ଇଭିଏମ୍ ବ୍ଲକ୍ ଚେନ୍ ନିୟୋଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିଥାଏ | SKALEverse କୁ ସ୍ୱାଗତ |

--

--

I for business

I for business

Hey guys! this is Jiten, I'm a true blockchain lover who love to spread awarness of blockchain technology among world